Zapůjčení silikonových forem a raznic

Nová služba pro naše zákazníky (za 50% na 21 dnů). Půjčte si formy a raznice na 21 dnů a zaplatíte pouze polovinu kupní ceny. Záleží jen na Vás kolik obkladů v silikonových formách vyrobíte, případně jak velkou plochu orazíte a zároveň Vám odpadá starost s následným prodejem již nepotřebných forem/raznic.

Služba funguje následovně: V eshopu si vyberete požadované formy/raznice za uvedenou cenu. Zakoupené zboží si můžete vyzvednout osobně, případně zašleme na dobírku na Vaši adresu. Zápůjční doba se počítá ode dne doručení zásilky na Vaši poštu/adresu. Následně běží lhůta 21 dnů kdy lze formy/raznice používat pro výrobu obkladů a ražení dekorativních omítek.

Zápůjční doba končí 21 dnem a toto je zároveň den odeslání forem/raznic zpět k prodejci. Formy musí být čisté a neponičené. O doručení zásilky budete informováni telefonicky do 24 hodin od doručení a bude Vám převedena "vratka" polovina ceny za zapůjčené zboží. V případě osobního převzetí a vrácení, bude vyrovnání v hotovosti při předání. Menší prodloužení zápůjční doby lze dohodnout individuálně a je nutné předem o tomto informovat.

Poštovné/dopravné platí vypůjčitel. 

V případě dalších dotazů nás kontaktujte. Veškeré dotazy rádi zodpovíme.


V této kategorii nejsou žádné výrobky.